Dětský tábor 5. 8. – 7. 8. 2019


Chceme dopřát nevšední dobrodružství našim dětem a to kousek od jejich domovů. Proto jsme se rozhodli každoročně pořádat tématický dětský tábor. Letošní rok budou Vaše děti lovci bobříků.

První zkušební ročník bude již toto léto a to v termínu 5. 8. – 7. 8. Pokud bude dostatečný zájem, pak další ročníky bude tábor na 7 až 10dní. V tomto prvním ročníku počítáme s kapacitou 20 dětí! Určeno hlavně pro děti z obcí Stříbrná Skalice, Hradové Střimelice, Kostelní Střimelice a Hradec ve věku 5 až 15let. V případě volného místa budou vítány i děti ze širšího okolí.

Proto je nutné v případě Vašeho zájmu poslat svou NEZÁVAZNOU přihlášku nejpozději do 15.5.2019!!! Své přihlášky a případné dotazy posílejte na adresu: vizeproskalicko@gmail.com

nebo vyplňte přihlášku zde.

Na základě obdržené nezávazné přihlášky Vám nejpozději začátkem července zašleme podrobné instrukce, cenu za pobyt a závaznou přihlášku.

Tábor se nachází zde:


V místě je veškeré potřebné zázemí, proto není třeba mít obavu, že by o děti nebylo dobře postaráno i v případě nepřízně počasí.